19 жовтня 2023 13:15

Тарас СТЕПАНЕНКО: "Чекаємо на повернення Ярмоленка, його присутність у роздягальні дуже важлива"

Капітан «Шахтаря» та збірної України Тарас Степаненко поспілкувався з вболівальниками після переможних матчів проти Північної Македонії (2:1) та Мальти (3:1).


«Ми можемо тільки позитивно оцінити свій виступ, адже зробили крок до цілі, здобули шість пунктів. Зберігаємо гарні шанси на потрапляння на Євро-2024. У листопаді будемо готуватися до найважливішого матчу в році. Дуже сподіваюся, що ми зможемо досягнути нашої цілі.

Неприємно, коли випадають важливі гравці – нам не могли допомогти Циганков і Ярмоленко. Усі переживали, чи зможемо ми закрити ці «дірки». Слава Богу, що хлопці, які їх замінили, здорово відпрацювали.

Віктор уже повернувся до тренувань, а Андрій переніс операцію, потребує більше часу для відновлення. Він – капітан і лідер команди, його присутність у роздягальні дуже важлива, тож чекаємо на його повернення.

Кожен матч відбору важливий, але поєдинки із сильними суперниками надають сил, енергії та задоволення. Тому міг би виділити в цьому кваліфікаційному турнірі зустріч з Англією, коли ми зіграли внічию», – сказав Степаненко.