15 жовтня 2023 20:57
1

"Реал" чекає схвалення від ФІФА на трансфер українського голкіпера

Воротар Ілля Волошин прибув з України до Іспанії 25 квітня 2022 року, втікаючи від війни на батьківщині.


За допомогою різних організацій він зміг оселитися у місті Новелда, де почав виступати за молодіжку місцевого клубу. Видатний зріст 16-річного голкіпера у 201 см не залишився непоміченим у команді, де його стали підпускати до тренувань з основним складом.


Гра Іллі, виклик до збірної України U-16 та зацікавленість інших команд цього регіону переконали наставника клубу, що той дійсно може піти далеко.


З цієї причини він зв’язався з ексфорвардом збірної України (2010-2016) Романом Зозулею, який тоді грав за мадридський Райо Махадаонда та допомагав іншим біженцям.


Саме Зозуля домігся, щоб воротар пройшов перегляд в його тодішньому клубі, а спортивний директор Нестор Сусаета наважився підписати контракт з Іллею.


Там відразу зрозуміли, що знайшли гравця з величезним потенціалом, проте виникла проблема у вигляді мадридського Реалу, якому знадобилося всього кілька місяців, щоб проявити конкретний інтерес до Волошина.


Усвідомлюючи, що марно намагатися втримати голкіпера Райо Махадаонда пішов на перемовини з Реалом.


Наразі Реал Мадриду залишається лише отримати дозвіл ФІФА, щоб оформити трансфер. Знехтування цим може призвести до санкцій для клубів, тому вони чекатимуть на схвалення.


Водночас Волошин вже отримує допомогу від Реала. Наприклад, «королівський клуб» записав його до школи, з якою має персональний договір.


Також не виключено, що Ілля може зіграти цього сезону за Райо. Існує ймовірність, що він навіть дебютує у складі першої команди, хоча наразі тренується з молодіжкою. Водночас у Реалі чекають, що дозвіл буде отримано вже незабаром, і воротар приєднається до їхнього клубу, повідомляє Relevo.

Схоже що цей молодий український велетень, має шанси вичавити Кепу з позиції другого воротаря.

Можливо тепер у Анчелотті з'явиться фаворит серед українських голкіперів!?

Якщо дана інформація є дійсною, то мрії Луніна стати основним воротарем Реалу залишаться мріями.