5 жовтня 2023 18:05

Мінмолодьспорту вимагає від ФІФА та УЄФА скасувати рішення про допуск росіян до змагань

Міжнародна федерація футболу (FIFA) й Спілка європейських футбольних асоціацій (UEFA) повинні скасувати свої рішення щодо допуску російських юніорів до змагань. Спорт повинен пропагувати мир, а не спонукати до продовження війни.


Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Міністерства молоді та спорту.


З початку повномасштабного вторгнення російських терористів на територію України:

Росія викрала щонайменше 19 тисяч українських дітей;
зруйнувала 2767 навчальних закладів України;
пошкодила 344 спортивних об'єкти, 95 з яких - повністю чи частково зруйнувала.
"Окупаційний російський режим продовжує вбивати і викрадати українських дітей, знищує об'єкти цивільної інфраструктури, включно зі стадіонами та спортивними школами, не залишаючи українським дітям можливостей не те, що для занять спортом, а для звичайного життя", - пише пресслужба.

Також від початку повномасштабного вторгнення російські терористи вбили 504 дитини й поранили 1129 неповнолітніх. Зокрема було задокументовано 3209 випадків російських злочинів проти дітей, включено з 13 фактами сексуального насильства проти неповнолітніх.

"Агресивна росія позбавила українських дітей не тільки можливості тренуватися, але й мирно і безпечно жити. Сотень наших дітей вона позбавила життя. Водночас UEFA та FIFA повертає на змагання російських дітей, які з вини цього органу будуть впевнені, що їхня країна має право вбивати інших і все робить правильно", - пише Мінмолодьспорту.

Міністерство молоді та спорту вимагає від FIFA та UEFA скасувати рішення щодо допуску росіян на міжнародні змагання.