1 жовтня 2023 10:48

Мікель Артета: "Ми добре прочитали гру "Борнмута" і заслужено перемогли"

Головний тренер "Арсеналу" Мікель Артета прокоментував перемогу над "Борнмутом" (4:0) в АПЛ.


"Дуже щасливий, дуже щасливий. Ще з учорашнього дня, як ми підійшли до матчу, команда була готова грати. Знали, що перед нами буде команда, яка заслуговує на більше після попередніх матчів. Вони не дають суперникам часу на роздуми, постійно тиснуть, звужують простір, з якого дуже важко вийти. Думаю, ми добре прочитали гру і заслужено перемогли.


Дуже радий за перемогу, але ще щасливіше бути частиною чогось, частиною команди, яка демонструє людські якості, які вони показали по Хаверцу. Я нічого не говорив команді. Усе сталося так природно. Радий, що вони прийняли це рішення віддати право виконати пенальті. Дуже вдячний нашим фанатам за те, як вони співали ім'я Кая, змусили його почуватися так. Хаверц заслуговує на це, дуже радий за нього.


У цьому і краса, вони беруть на себе ініціативу і беруть на себе лідерство, щоб здійснювати такі вчинки. Не просив ні про що гравців. Спочатку Сака віддав право бити пенальті Едегору, а потім вирішили, що має виконувати Хаверц. Це був хороший жест.


Не знаю, чи є в Саки пошкодження, ще не говорив із ним. Схоже, він отримав удар у те саме місце, що й проти "Тоттенхема". Жезус теж шкутильгав після матчу, тому подивимося, в якому вони стані", - цитує тренера офіційний сайт клубу.


Нагадаємо, українські футболісти "Арсеналу" і "Борнмута", відповідно, Олександр Зінченко та Ілля Забарний вийшли у складах своїх команд зі стартових секунд.