21 вересня 2023 21:32

"Динамо": Тренування напередодні виїзду до Черкас та візит на базу юних уболівальників

Київське «Динамо» продовжує підготовку до найближчої гри VBET Ліги.


Вона відбудеться найближчої суботи у Черкасах, де «біло-сині» поміряються силами з новачком Прем’єр-Ліги, командою ЛНЗ.


У четвер ранкове тренування «Динамо» було особливим. На нього завітали гості - маленькі діти, а саме першокласники, які тільки почали займатися футболом у столичних командах «Вигурівщина» та ДЮСШ-14.


15 хлопчиків віком від 5 до 7 років тільки роблять свої перші кроки у грі мільйонів, і присутність на тренуванні першої команди «Динамо» стало для них справжньою подією. Упродовж усього тренування вони дивилися на своїх футбольних кумирів, а дочекавшись його завершення вони взяли автографи та сфотографувалися з усіма футболістами. Приємним бонусом для дітей виявилася можливість завдати удари по воротах динамівського голкіпера Дениса Ігнатенка.


Також на тренуванні був присутній головний тренер національної збірної України Сергій Ребров. Сергій Станіславович поспілкувався з Мірчі Луческу та динамівськими збірниками. Зовсім скоро, у жовтні національній команді належить провести вирішальні поєдинки відбору на Євро-2024.

Виїзд динамівців до Черкас заплановано на 16:00 пʼятниці. Матч ЛНЗ - «Динамо» на «Черкаси-Арені» розпочнеться о 13:00 у суботу.


Фото: ФК "Динамо"