19 вересня 2023 19:55

У справі за участю 4-х гравців молодіжок "Реала", заарештованих за підозрою у розголошенні особистої інформації сексуального характеру, з'явилася друга постраждала

Верховний суд Канарських островів повідомив, що у справі за участю 4 гравців молодіжних команд «Реала» про ймовірне несанкціоноване поширення відео сексуального характеру є дві можливі жертви.


Нагадаємо, що раніше мати 16-річної дівчини повідомила правоохоронні органи про те, що один із гравців молодіжних команд «Реала» записав відео статевого акту з її дочкою, яким потім поділився з партнерами по команді.

Другою жертвою виявилася 18-річна дівчина. Спочатку вона збиралася виступати свідком, але коли дізналася, що також потрапила на відео, вирішила подати заяву.


Згідно із заявою, дівчата вимагали у футболістів видалити відео. Постраждала наголосила, що не давала згоди на запис, і запевняє, що гравці знали, що її подруга неповнолітня.

У цій справі раніше було заарештовано 4 гравців молодіжних складів «Реала. Вони можуть одержати тюремні терміни.


Як повідомляє видання La Provincia, цими гравцями є Ферран Руїс, Хуан Родрігес, Андрес Гарсія та Рауль Асенсіо. Саме перші двоє записували відео.