19 вересня 2023 16:26
1

Лукашенко після переговорів із Путіним: "Україна - це квіточки, ягідки чекають попереду"

Фото - ua.depositphotos.com


Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко після переговорів з диктатором Володимиром Путіним заговорив про "насторожуючі чинники" та війну в Україні.


Під час однієї з нарад Лукашенко заявив, що Білорусі треба приділити більше уваги сфері оборони, зокрема і фінансово, натякаючи на те, що війна в Україні може отримати продовження, але на території інших країн.

"Останні переговори на вашій землі (в Росії - УНІАН) були присвячені обороні та безпеці. Ми знаємо, що Україна - це тільки початок. Це, знаєте, квіточки. Ягідки можуть нас чекати попереду, якщо ми не мобілізуємось і не покажемо їм, що буде непереливки", - заявив диктатор, очевидно, маючи на увазі Захід.

За його словами, Білорусь та Росію "більш за все насторожує Польща, за якою стоїть Америка". За версією божевільного диктатора, США хочуть "розвалити ЄС", а точкою опори для них нібито є саме Польща.

Ба більше, Лукашенко заявив, що Білорусь переймає досвід ведення війни в Україні від "вагнерівців". За його словами, в ЗС РБ "є основа", а технології вони переймають у Китаю та Росії.

Вісіти тобі, вусата бл₴дь, догори ногами на майдані Незалежності в Мінську.