17 вересня 2023 01:18

"Бенфіка" обіграла "Візелу" у першій грі Трубіна в Португалії. Українець пропустив із пенальті

16 вересня відбувся матч 5-го туру чемпіонату Португалії з футболу між клубами «Візела» та «Бенфіка». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «орлів».

Рахунок у поєдинку відкрив Петар Муса на 9-й хвилині. За 30 хвилин зірковий аргентинський форвард Анхель Ді Марія подвоїв перевагу гостей.

На 70-й господарі скоротили відставання. Саму реалізував 11-метровий.

Український голкіпер «Бенфіки» Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди. Для українця це був дебютний поєдинок за «Бенфіку» після трансферу із донецького «Шахтаря».

Наразі «Бенфіка» посідає 2-ге місце у таблиці чемпіонату Португалії. У команди 12 очок після 5 турів. Лідер «Порту» має 13 пунктів. «Візела» знаходиться на 13-й позиції з 4 очками.