15 вересня 2023 17:15
1

Андрій ЯРМОЛЕНКО: "Звичайно, Сидорчук – це велика втрата"

Вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував підготовку команди та трансфер капітана Сергія Сидорчука у бельгійський «Вестерло».


– Як настрій після матчів з Англією та Італією?


– Та нічого, нормальний настрій. Звичайно, хотілося повертатися з перемогою, але програли. Треба розуміти, проти кого ми грали. Це були сильні суперники, тому нічого страшного. Треба перемикатися на клубні справи. У нас багато роботи. Все нормально, працюємо, з позитивом дивимось у майбутнє.


– Ви забили м’яч Італії, це 46-й за збірну. До рекорду Андрія Шевченка залишається 2 голи. Є у вас така ціль? Як У Селезньова колись була ціль рекорд УПЛ встановити.


– У Євгена – була ціль, він про це говорив. У мене такої цілі немає. В мене ціль – приносити користь національній збірній. Скільки я буду корисний, скільки мене головний тренер буде викликати, стільки я і буду там грати.


Якщо головний тренер скаже «Все, вистачить, дякуємо, до побачення», то я повішу бутси на цвях і з високо піднятою головою піду на пенсію в збірній. Поки що про це не думаю. І за рекорди ніякі не думаю. Моя справа – працювати. Футбол – це командний вид спорту.


– Сергій Сидорчук пішов з команди – це велика втрата для команди?


– Ну звичайно, що велика втрата. Це капітан, лідер. Як на футбольному полі, так і поза ним. Звичайно, для нас величезна втрата. Але незамінних у футболі не буває. Є молоді гравці, які повинні його замінити. Сергію бажаємо успіху.

Це мій товариш, друг, я за нього радий. Для нього це буде новий досвід – подивитися, як грають у Європі. Він молодець. Думаю, що футбольний клуб «Динамо» вдячний Сергію, а він – клубу. Грати понад 10 років на такому рівні – це багато вартує, – сказав Ярмоленко.

Мудро сказапв Ярмоленко про свою ціль у збірній. Не ляпає язиком, як Селезньов.