26 серпня 2023 20:43

Першість U-19. "Динамо" - "Верес" 1:1: числа та факти

У 5-му турі чемпіонату U-19 «Динамо» приймало на власному полі рівненський «Верес» та зіграло унічию 1:1. До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів за підсумками цієї гри.

· «Динамо» втрачає перші очки матчах з «Вересом» – у 4-й грі і пропускає перший гол від рівнян – на 309-й хвилині.

· 30-а нічия «Динамо» в чемпіонатах U-19, в тому числі 14-а домашня.

Ювілейні нічиї «Динамо» в чемпіонатах U-19

№ Дата Суперник Рахунок (поле)

1-а 08.08.2012 Кривбас Кривий Ріг 2:2 (г)

10-а 17.09.2014 Скала Стрий 2:2 (д)

20-а 24.05.2019 Шахтар Донецьк 2:2 (д)

30-а 26.08.2023 Верес Рівне 1:1 (д)

· Завершилася безнічийна серія «Динамо» в юнацьких чемпіонатах, яка тривала 13 ігор: 12 перемог та поразка.

Найдовші безнічийні серії «Динамо» в чемпіонатах U-19

Ігри Перемоги Поразки Початок Завершення Суперник Рахунок (поле)

29 26 3 03.09.2016 22.10.2017 Скала 1:1 (г)

14 13 1 28.10.2017 20.05.2018 Ворскла 1:1 (г)

14 12 2 27.04.2021 15.10.2021 Львів 3:3 (г)

13 12 1 09.11.2019 31.10.2020 Дніпро-1 0:0 (г)

13 10 3 08.11.2020 23.04.2021 Інгулець 1:1 (д)

13 12 1 21.04.2023 26.08.2023 Верес 1:1 (д)

12 10 2 24.10.2015 27.04.2016 Олімпік 2:2 (г)

· 145-й матч Ігоря Костюка на чолі «Динамо» в юнацьких чемпіонатах: +117=14-14 м’ячі 446-109.

· «Динамо» перервало серію без пропусків голів в чемпіонатах U-19, яка тривала 407 хвилин.

· У 2-му для себе юнацькому клубі відкриває лік голів Тарас Михавко, який раніше забивав 2 голи в складі «Львова».

· 25-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Роман Саленко, 20-й – Іван Котуха.

· Дебютує в чемпіонатах U-19 Володимир Озимай, який стає 20-м динамівцем, задіяним у поточному чемпіонаті.

· В’ячеслав Суркіс пропустив 1-й гол в складі «Динамо» – на 399-й хвилині.

· 24-й з 31-го реалізований пенальті у ворота «Динамо» в чемпіонатах U-19.

· 4-й з 6-ти реалізований пенальті у ворота В’ячеслава Суркіса в юнацьких чемпіонатах.

· 14-й раз юнаки «Динамо» завершують матч з рахунком 1:1, в тому числі 7-й раз на своєму полі.