22 серпня 2023 22:55

Роналду накричав на суддю через непризначені пенальті і штовхнув людину з телефоном після 1-го тайму матчу за "Аль-Наср"

Кріштіану Роналду вийшов із себе після закінчення 1-го тайму матчу з «Шабаб Аль-Ахлі».

Під час першої половини гри в Лізі чемпіонів Азії виникли два спірні епізоди за участю форварда «Аль-Насра»: у штрафному майданчику суперника португалець врізався в захисника, якого намагався обіграти, а іншому футболісту влучив у руку, виконуючи удар ножицями.

Після свистка на перерву 38-річний гравець почав кричати на головного суддю Фу Міна, махнувши рукою перед його обличчям. Ідучи в роздягальню, він також кілька разів приклав палець до ока, сигналізуючи про необхідність уважніше стежити за грою, і штовхнув у груди людину з телефоном, який намагався зробити селфі з Роналду.

"Аль-Наср" завершив перший тайм з рахунком 1:1, але зумів здобути перемогу за підсумками матчу - 4:2. На рахунку Кріштіану гольова передача на 7-й доданій до другого тайму хвилині.