20 серпня 2023 18:02
1

Блогер: "Авагімян майже не відходив від Шапаренка, тож в який би формі він не перебував, але ключового гравця побудови атак практично виключили"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму матчу "Чорноморець" - "Динамо".

⁃ одесити почали зі вже звичного для них тиску один-в-один, коли персонально в білдапі перекривають усіх ключових гравців, тож на прийом регулярно спускався хтось з гравців лінії атаки, часто Нещерет використовував довгі передачі

⁃ до втрат кияни за таких умов хоча б були краще підготовлені, бо на свою половину стягувалися, тому одесити все одно опинялися в меншості попереду

⁃ але тиск, це гра в яку можна грати удвох, кияни теж доволі вправно затискали суперника та не давали розігрувати мʼяч довго, дуже активно вмикалися фулбеки та Сидорчук

⁃ Ярмоленко продовжує практику епізодичної гри в якості додаткового центрального півзахисника, робити те, чого не здатні інші вінгери Динамо (грати мозком), так з цієї зони виконав хороший пас на Ваната (каркас виручив)

⁃ в першій половині обидві команди більше думали, як вибратися з-під тиску одна одною, ніж про побудову атак, тут без значних успіхів, доки на 20 хвилині спочатку Шапаренко, а потім і Буяльський мʼяч не втратили; Авагімян влучив так, як влучають разів 5 за життя (1:0)

⁃ до перерви на воду важко згадати бодай одну затяжну позиційну атаку в Динамо

⁃ з відчаю в Динамо забагато дальніх ударів

⁃ Авагімян майже не відходив від Шапаренка, тож в який би формі він не перебував, але ключового гравця побудови атак практично виключили

⁃ коли мʼяч опинявся в районі зони 14, то хоча б натяк на гостроту виникав, але опинявся мʼяч там не дуже часто, що є прямою заслугою гравців Чорноморця

⁃ не можна сказати, що каркасу у Ваната не було, виходу Шапаренка віч-на-віч чи удару Ваната на 43 хвилині після пасу Сидорчука, кияни могли забити, але ці епізоди швидше винятки з правила, ніж якийсь тренд; господарі дуже уважно будували свій захист, позбавляючи Динамо найважливішого - часу на ухвалення рішень

⁃ про перевагу якоїсь з команд не йдеться, поки одесити реалізували те, що Динамо не змогло, тож все вирішить хто втомиться раніше, або Чорноморець ригати без мʼяча, або ж Динамо битися головою об стіну з мʼячем.

Смоловий - в будь якій ситуації хвали Сидарчука:)