9 серпня 2023 22:38

"Інтер" вирвав на останніх хвилинах перемогу у матчі із "Зальцбургом"

Команди не мають проблем з потраплянням в групові етапи єврокубків, тому звільнені від необхідності грати в раундах відбору. Завдяки цьому став можливий товариський матч між «Зальцбургом» та «Інтером», який пройшов на домашній арені «биків».

В матчі було забито 7 голів. Спершу забив Карім Конате, потім і свої ворота відзначився Павлович. В середині першого тайму де Врей вивів «Інтернаціонал» вперед, проте за 10 хвилин Конате оформив дубль.

На перерву команди пішли за рахунку 2:3 завдяки голу Корреа, проте Байду зрівняв рахунок на старті другого тайму.

Проте Сенсі все ж приніс перемогу «зміям» наприкінці матчу. Гра закінчилася з рахунком 4:3 на користь «Інтера».

Товариський матч.

«Зальцбург» - «Інтер» - 3:4.

Голи: Конате, 6, 35, байду, 46 - Павлович, 9, аг, де Врей, 25, Корреа, 43, Сенсі, 90.