9 липня 2023 14:58

"Інтер Майамі" з Кривцовим не зумів обіграти команду Руні: відома оцінка українського захисника

У матчі 23-го туру американської МЛС Інтер Майамі зіграв унічию з ДС Юнайтед (2:2). Український захисник Сергій Кривцов провів на полі весь поєдинок та отримав низьку оцінку за свою гру.

Команда Сергія Кривцова Інтер Майамі двічі вела у рахунку, але не змогла утримати свою перевагу.

Спочатку гості вийшли вперед на 59-й хвилині гри завдяки голу Кремаскі, проте команда Херрардо Мартіно пропустила за кілька хвилин – відзначився Фунтас.

На 68-й хвилині команда Кривцова знову повела у рахунку після гола Аллен, проте на 77-й ДС Юнайтед зрівняв рахунок. Більше забитих м'ячів у цій грі не було.

Кривцов отримав одну з найгірших оцінок (6.3) серед гравців обох команд. Найкращим гравцем матчу за версією аналітичного порталу Sofascore став нападник ДС Юнайтед Фунтас (7.7), який відзначився голом.

За ДС Юнайтед раніше виступав англійський нападник Уейн Руні у сезонах 2018, 2019. Форвард провів 48 матчів за цей колектив та відзначився 23 голами. Наразі англієць є головним тренером ДС Юнайтед.