28 червня 2023 00:03

Блогер: "Весь матч Сирота таки не протримався та проспав ривок Руїса"

Блогер Михайло Смоловий у своєму телеграм-каналі підбив підсумки другого тайму у матчі молодіжного ЄВРО між Іспанією та Україною.

⁃ постійно, що Сирота, що Салюк характерними жестами рук показували партнерам стягуватися до м’яча, тож до штабу є питання чому так відбувалося; підйом м’яча в атаку не пропрацьовано із цією групою гравців

⁃ гол звісно епічний в усіх аспектах, іспанці розірвали штрафний майданчик, усі погубили усіх

⁃ заінтригував штаб розміном Криськіва на Бражка, стало цікаво, що станеться з білдапом, бо системний початок атак не зовсім найбільша з чеснот Володимира; але гірше за Криськіва з цією задачею впоратися важко

⁃ якщо Дмитро, майже завжди отримуючи в зоні фулбека, віддавав назад на ЦЗ, то Бражко декілька разів шукав глибину

⁃ ще скажіть, що ось ця довжелезна передача Сироти на Сікана, яка призвела до пенальті є прямим наслідком #ротаньстайлу

⁃ але переможців не судять, і Ротань має отримати орден за цей груповий етап

⁃ у футболі інколи так буває, і замість 0:3 в перші 30 хвилин після трьох привозів стається майже хеппі-енд; багатьом цього хеппі-енду цілком достатньо; але якщо ми хочемо говорити про футбол, як систему, та відтворюваний процес, то це зовсім не круто

⁃ весь матч Сашко таки не протримався та проспав ривок Руїза, а потім поступився один-в-один; проспала і підстраховка, бо залишила ЦЗ один-в-один