8 червня 2023 17:10

"Може він у чомусь непрофесійний": Франков відреагував на призначення Реброва до збірної України

Відомий журналіст Артем Франков поділився своєю думкою про призначення Сергія Реброва на посаду головного тренера національної збірної України.


Артем Франков висловив свою радість щодо призначення Сергія Реброва на посаду головного тренера національної збірної України

«Я ставлюся до нього добре як до людини та тренера. Насамперед мене підкуповує в ньому як тренеру готовність працювати неупереджено. Ні у Ференцвароші, ні тим більше у збірній він не заробить багато грошей».


Франков наголосив, у чому бачить головні переваги Реброва.

«Чому ми говоримо про нього два роки? Мені здається, він просто хоче попрацювати зі своєю збірною. Гарний патріотичний порив. Може, він у чомусь непрофесійний, бо успішних тренерів клубів не тягне до збірних. Хіба що насамкінець і у свою».

Також журналіст наголосив на сильному штабі тренера.

«У нього непогана перспективна команда. У нас не втрачено шансів на Євро-2024. Якщо поступимося першими двома позиціями, то буде шанс пробитися через плей-офф Ліги націй»


Франков побажав Реброву удачі.


«Поки що я просто бажаю Реброву всіляких успіхів, менше політики, більше футболу, єдності у тренерському штабі, ідей», – сказав Франков у випуску свого авторського телеграм-каналу.