1 червня 2023 09:02

Аршавін заявив, що "якщо організують матч Бразилія – Росія, це буде хороший удар по тій коаліції, яка не бажає їх бачити"

Фото - ua.depositphotos.com


Екс-гравець збірної Росії Андрій Аршавін у світлі скасування збору національної команди у червні, розповів з ким їм потрібно грати.


Нагадаємо, що збір було скасовано, оскільки РФС не знайшов суперника для збірної Росії. Була інформація, що запланований спаринг із Камеруном не відбувся через позицію уряду африканської країни.

"У цій ситуації немає нічого страшного, тому що в поточному становищі наша збірна все одно ні до чого не готується. Якщо не знайшли спаринг-партнера, немає сенсу просто так збиратися.

Одного разу так уже було, коли проводили збори та зіграли двосторонній матч. Тоді це здалося дивним. Зараз зробили висновки та просто скасували, плюс клуби не люблять, коли їхніх гравців висмикують на передсезонці. Тут адекватне рішення на ситуацію, що склалася.

Я припускав, що так буде зі збірною Камеруну. Вони бояться санкцій чи якогось невдоволення з боку конфедерації. Якщо у нас такі гарні стосунки з бразильцями між країнами, якщо організують матч Бразилія – Росія, це буде гарний удар по тій коаліції, яка не хоче нас бачити. Тому що ніхто точно не захоче скасувати Бразилію та й не зможуть, бо це каса і її ніяк не виключити. Якщо бразильці покажуть, що вони з нами до кінця і цей матч пройде, було б взагалі супер", - сказав Аршавін.