28 травня 2023 11:15

Артем ФРАНКОВ: "На фініші сезону "Динамо" роздухарилося, чому посприяли призначення Шовковського та відсутність турнірної мотивації у суперників"

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Динамо» Київ – «Верес».


- На фініші сезону «Динамо» роздухарилося, чому виразно посприяли призначення Олександра Шовковського та відсутність турнірної мотивації у більшості суперників.

Ось тільки рівненський «Верес» невмотивованим ніяк не назвеш. Так, прямий виліт команді вже загрожує (прощаємося з «Металістом», а зі «Львовом» попрощалися давно – якщо, звичайно, чергові катаклізми не трапляться!), але можна спробувати уникнути плей-оф – чи то з ЛНЗ, чи запорізьким «Металургом». Зрозуміло, що потенційно «Верес» обіграє і тих, і інших, і третіх, але чим чорт не жартує, коли бог спить… А він у нас якщо й не спить, то дрімає, інакше не допускав би деяких речей. Загалом, динамівці з огляду на матч останнього туру з «Металістом 1925» отримали можливість попрацювати над долями суперників.

Букмекери голосують однозначно – навіть на «Динамо» з мінус 1,5 коф лише 1,84! Тим більше, що Мірча Луческу повернувся до тренувань, хоч і на милицях….

Моя ставка: не візьмуся радити вам половити рибку в каламутній воді фінішу та мотивацій, а тому… Коротше, непрограш «Вереса» – 3,75, так, про всяк випадок. А пам’ятаєте, як ми виграли на тому, що «Верес» лише мінімально поступився «Шахтарю»? Ось і візьмемо його з форою (+1) за 2,50!