27 травня 2023 21:04

Едін Терзіч: "Боруссія" була за 90 хвилин від титулу, тепер – у 34-х турах. Ми спустошені"

Едін Терзіч поділився емоціями після втраченої перемоги в чемпіонаті Німеччини.

Дортмундці зіграли внічию з «Майнцем» (2:2) у заключному турі Бундесліги та пропустили вперед «Баварію», яка здолала «Кельн» (2:1).

«Складно підібрати відповідні слова. Ми відчуваємо себе спустошеними, бо знаємо, що ми мали шанс. Ця енергія відчувалася на стадіоні, в місті, і всі ми дуже сильно хотіли виграти титул.

Ми були дуже близькі, не вистачило одного гола в нашому матчі, не вистачило одного голу і в іншому матчі.

Перед грою ми знали, що знаходимося в 90 хвилинах від чемпіонства, зробили все, щоб підготуватися до проведення гарного матчу. Але такий футбол – гра, яку ми закохалися ще дітьми. Деколи тобі складно, ти не забиваєш пенальті і пропускаєш два голи на початку гри – і раптом відчуваєш важкість. Але ми намагалися щосили. Шкода, цього не вистачило.

Перед матчем ми були за 90 хвилин від титулу, тепер – за 34 тури від нього. Завтра ми почнемо працювати над новою спробою», – сказав головний тренер «Борусії».