25 травня 2023 22:55
1

Мудрик не реалізував стовідсотковий момент у дебюті матчу з МЮ: відео епічного промаху вінгера "Челсі"

Михайло Мудрик був близьким до дебютного голу у футболці Челсі у матчі 37-го туру АПЛ проти МЮ, який у ці хвилини проходить на «Олд Траффорд».

Гравці Челсі розіграли швидку комбінацію, яка застала зненацька футболістів Ман Юнайтед на четвертій хвилині поєдинку.

Мудрик своїм пасом підключив Конора Галлахера, потім англієць підключив до атаки Льюїса Холла лівим флангом. Захисник Челсі побачив забігання українця, але у вирішальний момент реалізація підвела Мудрика, а за кілька хвилин рахунок став 1:0 на користь МЮ після голу Каземіро.

Нагадаємо, що Мудрик з моменту переходу в Челсі провів 17 матчів, у яких зміг відзначитися двома асистами.