25 травня 2023 14:56

Голів не забивали. "Минай" та "Рух" розписали нульову нічию

У матчі 28-го туру чемпіонату України закарпатський Минай на своєму полі зустрічався з львівським Рухом. Гра завершилася внічию з рахунком 0:0.

Відмінну нагоду вийти вперед на 29-й хвилині зустрічі пропустив Мінай. Після удару Петька м'яч влучив у перекладину воріт гостей.

Перша половина зустрічі за мінімуму небезпечних моментів завершилася внічию, 0:0.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася - обидві команди не тільки не зуміли забити, але навіть не створили по-справжньому небезпечних моментів біля воріт одна одну.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию у матчі Миная та Руху, 0:0.

Минай набрав 30 очок і посідає 11 місце, а Рух із 28 пунктами в активі йде на 13 рядку турнірної таблиці УПЛ.

У наступному турі закарпатська команда зіграє з "Металістом". Гра запланована на 29 травня. Львівський клуб того ж дня поміряється з одеським Чорноморцем.