25 травня 2023 10:03

"Думаю, Петрович готовий". Леоненко назвав альтернативу Реброву у збірній України

Колишній нападник київського Динамо Віктор Леоненко, який зараз є футбольним експертом, назвав спеціаліста, здатного, на його думку, очолити збірну України замість Сергія Реброва.


У вівторок, 23 травня, стало відомо, що презентація нового головного тренера збірної України Сергія Реброва та його штабу відбудеться 30 травня.

Віктор Леоненко припускає, що ситуація може розгорнутися так, що наставник Аль-Айна все ж таки не очолить головну команду країни. Тому колишній форвард Динамо вважає, що головним тренером збірної під силу стати Миколі Павлову.

«Якщо йому не вдасться приїхати з ОАЕ, то я хочу, щоб головним тренером збірної України призначили Миколу Петровича Павлова.

Мене до цієї думки спонукало ваше інтерв'ю з Кварцяним, котрий після шести років відпочинку знову рветься у бій. Думаю, Петрович також готовий. Багато хто просто не хоче тренувати збірну, тому що у нас немає яскравих футболістів», — сказав Леоненко в інтерв'ю FanDay.net.

Зазначимо, що у 1992 та 1994 роках Павлов обіймав посаду в.о. головного тренера збірної України

Останнім клубом, який тренував Павлов, був Іллічівець у 2015 році. Наразі 68-річний фахівець обіймає посаду президента Всеукраїнського об'єднання тренерів.

Нагадаємо, що збірна України стартувала у кваліфікації на Євро-2024 виїзним матчем проти англійців, який завершився поразкою нашої команди (0:2).