24 травня 2023 16:22

"Куди далі? Поки не можу сказати". Ярмоленко висловився про своє майбутнє в "Аль-Айні"

Український вінгер «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко поділився враженнями від сезону в ОАЕ та висловився про своє подальше майбутнє.


– Андрію, як ви оцінюєте свій сезон в ОАЕ? Що було найскладніше?


– Найскладніше, напевно, адаптуватися до погодних умов. Тому що ніколи в житті мені раніше не доводилося грати коли за 40 градусів, тому трішки спекотно, якщо чесно. Але по трішки звик, так можна сказати.


У цілому, задоволений сезоном. Звичайно, хотілося перемогти у чемпіонаті та Кубку, але це – футбол… Іноді ти перемагаєш, іноді – програєш. Так само я сьогодні сказав діткам, які програли, щоб вони не засмучувалися. Коли ти програєш гру, то для тебе це повинно ставити мотивацією ставати кращим. Потрібно більше тренуватися і ніколи не здаватися.


– Чи отримали ви для себе в ОАЕ новий досвід?


– Так, звичайно, це новий досвід. Хороший досвід. Я, у принципі, задоволений побаченим. Знайшов багато нових знайомств, друзів. Побачив який тут футбол, пожив у цій країні. Звичайно, це досвід.


– Не можу не запитати: Туреччина чи Німеччина? Куди далі?


– Поки що я вам цього не можу сказати, тому що я сам не знаю. У мене контракт ще місяць, потрібно його допрацювати і залишатися професіоналом. А коли вже контракт закінчиться, тоді будемо сідати і думати.