18 травня 2023 13:22

Тібо Куртуа: "Те, як "Сіті" розпочав гру, не стало для нас несподіванкою"

Голкіпер «Реала» Тібо Куртуа прокоментував поразку від «Манчестер Сіті» (0:4) у півфіналі Ліги чемпіонів.

«Те, як «Сіті» розпочав гру, не стало для нас несподіванкою – ми очікували на шалений тиск, що вони не дозволять легко грати з м‘ячем. Очікували, що нас притиснуть до нашого карного.

Велика проблема полягала в тому, що нам не вдавалося побудувати свою гру в атаці. Коли ми не створювали моментів, «Сіті» почувався дедалі комфортніше. Вони забили, це було схоже на невдачу, а потім Кроос влучив у штангу.

Деколи цього сезону такі дрібниці не грають нам на руку, як це було минулого року. У перерві ми були впевнені, що зможемо переламати хід матчу, але не були точними у передачах у другому таймі, а це дорого нам коштувало», – сказав Куртуа.