14 травня 2023 14:34

Тренер "Боруссії" Дортмунд висловив розчарування перемогою 5:2 над Гладбахом

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Едін Терзич дав оцінку перемозі команди над «Боруссією» Менхенгладбах (5:2) у 32-му турі Бундесліги.

«Ми задоволені результатом, а особливо грою у першому таймі. Багато що з того, що ми задумували, спрацювало в перші 30 хвилин. Ми здорово вели єдиноборства, створювали чудові моменти і забивали. Але ми не завжди встигали перекривати центр поля, на це було звернуто увагу в перерві. Ми хотіли завершити матч всуху і контролювати гру до кінця, але не вийшло.

Будемо рухатися далі, залишилося два матчі. Наступний буде важким – у гостях з «Аугсбургом», – заявив Терзич клубній прес-службі.

«Боруссія» Дортмунд у таблиці чемпіонату Німеччини посідає друге місце з 67 очками. Лідирує «Баварія», у якої 68 пунктів.