2 травня 2023 10:29

"Був менш активним, але досить холоднокровним": огляд іспанських ЗМІ на гру Циганкова проти "Севільї"

Учора Жирона на виїзді обіграла Севілью (2:0) у рамках 32-го туру Ла Ліги. Український вінгер Віктор Циганков відзначився результативною передачею цього матчу.

Циганков вийшов у старті Жирони та провів на полі 90 хвилин, наприкінці матчу його замінив Бернардо. На 55-й хвилині гри Циганков отримав м'яч у штрафному майданчику Севільї, але не став пробивати, а віддав вивірену передачу на Кастельяноса, який подвоїв перевагу Жирони і встановив остаточний рахунок - 2:0.

Іспанське видання Sport зазначає, що українець мало виявив себе в цьому матчі, але в моменті з асистом розібрався чудово.

«Циганков був менш активним, ніж в інших матчах, але був досить холоднокровним, щоб подарувати Кастелльяносу гол».

Журналісти Mundo Deportivo відзначили щедрість Циганкова, який не став пробивати сам, а віддав партнеру на краще.

«Коли у нього з'явилася можливість забити м'яч, він не поскупився і віддав пас на Кастелльяноса».

L’esportiu також побачило чудове порозуміння між українцем та Кастельяносом.

Він добре відчув Кстельяноса, коли віддав йому передачу. У другому голі велика заслуга Циганкова».

Віктор провів за іспанську команду 13 матчів, у яких забив три голи та зробив чотири результативні передачі.

Жирона після 32-х турів має в активі 44 очки і займає восьме місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. У наступному турі Ла Ліги команда Циганкова прийме Мальорку. Гра відбудеться у четвер, 4 травня.