28 квітня 2023 17:00
1

Владислав КАБАЄВ: "Важко було не помітити Ваната в епізоді із забитим м'ячем"

Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв прокоментував виїзну перемогу над харківським «Металістом» (3:1).


- Ти вийшов на заміну перед початком другого тайму, пожвавив гру. Як Олександр Володимирович налаштовував тебе?

- Загалом, ніяк не налаштовував. Я пропустив три тижні через травму, хотів зіграти ще в матчі з «Шахтарем», готувався та готовий був вийти на поле. Я в «Динамо» вже давно, тривалий час не було гольових дій, тож дуже хотів або забити, або віддати результативний пас. Я вже дорослий футболіст, тож додатково налаштовувати мене не потрібно.

- Ти класно побачив Ваната, який узагалі ніким не був прикритий…

- Важко було не помітити його в тій ситуації (посміхається). Ми гравці «Динамо», і маємо бачити на полі своїх партнерів.

- Діалло дебютував в УПЛ – це також гравець твоєї позиції. Як оцінюєш конкуренцію на лівому фланзі півзахисту?

- Усе нормально, в нас хороший колектив. Ще на зборах Мірча Луческу відзначав, що я та Назар Волошин перебуваємо в хорошій формі, і здорова конкуренція лише піде на користь команді. Зараз ось приєднався до першої команди Самба Діалло – молодий хлопець, у якого ще все попереду. Але нічого страшного, буде грати той, хто краще готовий на конкретний момент.

- Що сказав тобі Шовковський після гри? Можливо, похвалив?

- Ні, у нас не буває, щоб індивідуально когось хвалили. Уся команда заслужила на цю перемогу. Наступного тижня буде теоретичне заняття, там розбиратимемо перипетії поєдинку. А після гри Олександр Володимирович лише подякував за гру та привітав із хорошим результатом.

- У «Динамо» згідно календаря три поспіль виїзних поєдинки. Чи можуть виникнути складнощі через логістику, оскільки відбуватимуться вони в різних віддалених куточках країни?

- Знаєте, нічого страшного не бачу у цьому. Ми ще живемо в нормальних умовах, якщо враховувати, що у країні триває війна. Молодим хлопцям, дорослим чоловікам набагато важче на фронті, захищаючи країну від агресора. Тож нам жалітися на якісь труднощі точно не варто.
молодец Владислав Кабаев сегодня выглядел уже получше..и голевая передача вышла! и движение скоростнее ..