28 квітня 2023 16:57

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Колосом"

Фото - ua.depositphotos.com

У матчі 23 туру чемпіонату України донецький Шахтар на виїзді обіграв ковалевський Колос з рахунком 3:1. Артем Бондаренко забив пенальті та віддав результативну передачу.

Колос вийшов уперед уже на 14-й хвилині зустрічі, коли після подачі кутового з лівого флангу Чоботенко скинув на Оріховського, а останній відправив м'яч у сітку воріт Трубіна.

Шахтар більше контролював м'яч у перші 45 хвилин поєдинку та частіше бив по воротах, але перший тайм залишився за Колосом.

На перших хвилинах другого тайму м'яч відлетів до Чоботенка і арбітр вказав на пенальті, яке реалізував Бондаренко.

Не минуло й п'яти хвилин, як команда Йовічевіча вже вийшла вперед. Результативний удар на свій рахунок записав Траоре.

На 80-й хвилині зустрічі Келсі поставив крапку у матчі, коли забив третій гол Шахтаря.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря над Колосом із рахунком 3:1.

У наступному турі на виїзді 3 травня Колос зіграє проти одеського Чорноморця. А Шахтар того ж дня поміряється силами з Минаєм.