23 квітня 2023 20:50

Тренер "Тоттенхема": "Я просто не розумію, чому перші 25 хвилин були такими поганими"

Виконувач обов'язків головного тренера Тоттенхема Крістіан Стелліні прокоментував розгромну поразку команди від Ньюкасла — 1:6.

"Ми були недостатньо підготовлені до важливого матчу. Тому все в нас вийшло жахливо сьогодні. У нас хороший склад, але сьогодні ніхто не показав, наскільки вони кваліфіковані виконавці. Я відповідав за те, як ми граємо, і ми вирішили зробити змінити деякі моменти через травми. Це моя відповідальність, я її взяв на себе.

Я повинен взяти на себе відповідальність, тому що коли ми змінили схему, то грали краще, забивали та показали боротьбу. Я просто не розумію, чому перші 25 хвилин були такими поганими.

Ми не були готові грати. Ми просто були погано підготовлені. У нас був гарний настрій перед грою, але чомусь його не було видно під час гри.

Я тренер, я повинен захищати футболістів, і вони заслуговують на мій захист. Сьогодні я маю взяти на себе цю відповідальність", — сказав Стелліні.

Після 32 зіграних матчів в АПЛ Тоттенхем має у своєму активі 53 очки та п'яте місце.