19 квітня 2023 18:15

"Арбітраж був в англійському стилі": Ковалець прокоментував роботу Кривушкіна у матчі "Інгульець" – "Рух"

Інгулець сьогодні обіграв удома Рух у перенесеному поєдинку десятого туру чемпіонату України (1:0).

Головний тренер петровської команди Сергій Ковалець прокоментував роботу арбітра Дмитра Кривушкіна, який поставив пенальті у ворота львів'ян та видалив їх вінгера Віва Соломона-Отабора за дві жовті картки.

«Коли ми грали з Динамо, також багато говорили про суддівство. Можна сміливо сказати, що арбітраж був у англійському стилі. Було багато боротьби та травм, на жаль. Бажаю гравцям Руху, які отримали травми голови, якнайшвидшого одужання», – сказав Ковалець на післяматчевій прес-конференції.

Ковалець також розповів, за рахунок чого його команді вдалось обіграти суперника.

«Команда показала характер. У першому таймі ми мали багато моментів. Могли «закрити» матч, забити другий та третій голи. Але другий тайм був трохи іншим, хоча у нас теж були непогані моменти під час переходу з оборони в атаку», – заявив Ковалець.

Інгулець провів 21 матч, набрав 25 очок і посідає дев'яте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.