15 квітня 2023 11:24

Блан: "Ліон" не домінує, але ми на правильному шляху

Головний тренер «Ліона» Лоран Блан прокоментував перемогу над «Тулузою» (2:1) у матчі 31 туру чемпіонату Франції.

Є речі, які мені сподобалися, і є ті, які я ненавиджу. Ми були надто марнотратні, недостатньо використовуючи свої моменти у першому таймі. Промова, яку я сказав у перерві, була про те, що в якийсь момент потрібно зрозуміти, навіщо ти граєш у футбол, щоб перемагати. Ми могли взяти ініціативу, але цього не зробили.

Другий тайм пройшов краще з погляду дій в атаці, ми створювали моменти, але й суперники також. Перемога не незаслужена, бо ми контролювали м'яч. Хоча могли б вирішити результат матчу набагато спокійніше, повівши 2:0. Було багато розчарувань із початку сезону, матч Кубка, який ми програли «Нанту», довів правоту тих, хто песимістично оцінює гру «Ліона». Але ми розуміємо, що у чемпіонаті справи трохи кращі. Ми не домінуємо, але знаходимося на вірному шляху», - наводить слова Блана L'Equipe.