9 квітня 2023 21:45
1

Стала відома оцінка Зінченка за матч "Арсеналу" проти "Ліверпуля"

У неділю, 9 квітня, відбувся матч 30-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Ліверпуль» та «Арсенал». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Український футболіст лондонського клубу Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 88 хвилин, після чого був замінений на Кірана Тірні.

Рахунок був 2:1 на користь гостей, проте на 87-й хвилині Роберто Фірміно замкнув фланговий навіс і зрівняв результат. У цьому епізоді Зінченко зіграв невдало. Саме українця красиво обіграв Трент Александер-Арнольд на лівому фланзі та зробив результативний навіс.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив Олександру оцінку у 6.6 балів. За 88 хвилин Зінченко 68 разів торкнувся м'яча, двічі виніс м'яч, один раз перехопив передачу, один раз заблокував удар, двічі обіграв суперника, віддав 47 точних передач, один раз пробив по воротах і двічі виграв єдиноборство.

Найкращим гравцем був визнаний Габріел Мартінеллі, який у цій грі оформив гол+асист.