6 квітня 2023 12:05

Фанати "Барси" кидали запальнички, монети та пляшки під час класико, один предмет влучив у Куртуа. Клуб оштрафують

Фанати «Барселони» кидали предмети на поле під час матчу з «Реалом»

Починаючи з 70-ї хвилини матчу Кубка Іспанії, який "Барса" програла з рахунком 0:4, уболівальники почали кидати на поле запальнички, монети та пляшки з водою.

«Кілька запальничок було кинуто публікою, яка знаходиться за воротами «Реала», вони не зачепили жодного гравця. У зв'язку з цим матч було зупинено на кілька хвилин, щоб оголосити про гучний зв'язок про необхідність припинити дані дії.

На 80-й хвилині гри та під час святкування голу «Реала» дві напівпорожні пляшки з водою впали з трибун, не зачепивши жодного гравця.

3 запальнички та монета номіналом 1 євро впали у штрафному майданчику «Реала», один із цих предметів потрапив у голкіпера «Реала» [Тібо Куртуа], не завдавши йому жодної шкоди», – йдеться у суддівському протоколі.

Як повідомляє Mundo Deportivo, "Барселону" оштрафують за те, що сталося.