4 квітня 2023 16:18
1

Капітан "Карпат": "У нас одне завдання – вихід в УПЛ"

Капітан "Карпат" Денис Кожанов розповів про підготовку команди до старту весняної частини сезону у першій лізі.


– Денисе, уже 8 квітня "Карпати" прийматимуть "Кремінь". З яким настроєм команда підходить до цього поєдинку?


– Спершу хочу подякувати нашим ЗСУ, що маємо нагоду готуватися до чемпіонату. Щодо нашої підготовки, то усі з нетерпінням чекаємо матчу з "Кременем", адже пауза у чотири місяці доволі довга. "Карпати" провели хороші тренувальні збори. Спочатку готувалися у Львові, а потім провели два поспіль збори на Закарпатті. Як в Хусті, так і в Ужгороді мали хороші умови. За цей час провели чимало добротних спарингів, де тренерський склад дав можливість усім пограти.


– Які спаринги стали найбільш складними у підготовчому періоді?


– Я б не робив акцент на конкретні матчі, адже у кожній грі тренера змінювали склад. Усі футболісти були під певним навантаженням. Зазначу, що усі команди на нас налаштовувалися особливо, адже хотіли показати, на що вони здатні. Так, можна сказати про ФК "Хуст", який грає в Другій лізі. Раз ми зіграли унічию 1:1, а в іншій грі поступилися 0:1. Відзначу хороший спаринг у Львові з тернопільською "Нивою". Ми постійно володіли ініціативою, вели у рахунку, але зіграли 1:1.


– Відзначите, напевно, чудову перемогу над представником УПЛ "Вересом" у Рівному 3:0?


– Завжди хочеться грати з сильними командами, де можна побачити, на що здатні. Ми вміло реалізували свої нагоди і перемогли. Фактично, ця гра стала підсумком усіх тренувальних зборів. Та ключовою метою цього матчу стала благодійність, а саме збір коштів для наших захисників, що проходять лікування та реабілітацію у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни. Уболівальники "Вереса" та "Карпат" зібрали 152 тисячі гривень для допомоги захисникам України!


– У зимовий період команду поповнили досвідченні гравці з української Прем’єр-ліги. Як їх прийняли в колективі?


– У нас одне завдання – вихід в УПЛ. Тому тренерський склад намагався посилити команду досвідченими гравцями. Усі хлопці – Ільющенков, Саків, Горбунов, Книш, Бобко та Хобленко без проблем влились в наш дружній колектив. На мою думку, вони допоможуть "Карпатам", - сказав Кожанов.


Фото: ФК "Карпати"

Дивись який жвавий. Ще бігає. А навіщо вам вихід в УПЛ? Боротися з Рухом та ФК Львів за останнє місце? Навіщо вам ці пенси? Якщо ви бажаєте закріпитися в УПЛ, то вам потрібно зараз молодь награвати.