2 квітня 2023 15:32

Олександр Яцик дебютував за "Динамо" у Прем'єр-лізі

20-річний півзахисник «Динамо» Олександр Яцик провів свій перший матч в елітному дивізіоні українського футболу.

Це сталося у матчі 19-го туру VBET Ліги «Львів» - «Динамо», що відбувся на львівському стадіоні СКІФ 2 квітня.

Яцик вийшов на поле на 75-й хвилині зустрічі, замінивши Володимира Шепелєва, який проводив свій 200-й матч за «Динамо». Гра завершилася перемогою киян з рахунком 2:0.

У поточному сезоні Яцик вже всьоме потрапив до заявки на гру, проте на поле до гри зі «Львовом» не виходив. Натомість він провів 12 ігор у чемпіонаті юнацьких команд, відзначившись 5-ма забитими м’ячами.

Загалом дебют Яцика за першу команду «Динамо» враховуючи всі турніри відбувся на початку поточного сезону, 23 серпня минулого року в матчі плей-оф раунду кваліфікації ЛЧ «Бенфика» - «Динамо» (3:0). Тоді він замінив Буяльського на 3-й компенсованій хвилині гри.