1 квітня 2023 21:14

Зінченко дав пораду Жезусу перед матчем "Арсеналу" з "Лідсом": підказка українця допомогла його партнеру забити гол

Фото - ua.depositphotos.com

Бразильський нападник лондонського Арсеналу Габріель Жезус розповів про пораду, яку йому дав Олександр Зінченко перед поєдинком АПЛ проти Лідса (4:1).

Арсенал обіграв Лідс у сьогоднішньому домашньому матчі 29 туру англійської Прем'єр-ліги (4:1).

Бразильський форвард «канонірів» Габріель Жезус забив свій перший гол в АПЛ із жовтня, реалізувавши пенальті в середині першого тайму, а після перерви оформив дубль.

Нападник зізнався, що українець Олександр Зінченко перед матчем підказав йому, як краще пробити з 11-метрової позначки.

«Я хочу забивати у кожній грі. Але іноді цього може статися. Олександр Зінченко вчора пожартував з мене. Ми тренували пенальті, і я просто спробував вдарити, як завжди, зупиняючись.

Він сказав: "У грі так ніколи не роби". Я був спокійним і пам'ятав про це», – сказав Жезус в інтерв'ю телеканалу BBC.