1 квітня 2023 18:57

"Борнмут" обіграв "Фулхем" та залишив зону вильоту. Забарний на поле не вийшов

Український захисник Борнмута Ілля Забарний вперше після переходу з київського Динамо потрапив у заявку своєї команди на матч англійської Прем'єр-ліги.

Борнмут здобув вольову перемогу над Фулхемом у сьогоднішньому домашньому матчі 29 туру чемпіонату Англії (2:1).

Ілля Забарний вперше потрапив до заявки Борнмута на поєдинок АПЛ, але так і не дебютував за свою нову команду.

Фулхем вийшов уперед на 16-й хвилині зустрічі завдяки голу бразильського хавбека Андреаса Перрейри, який скористався передачею Харрісона Ріда. У гольовій атаці також взяв участь ізраїльський вінгер Манор Соломон, який виступає за лондонську команду на правах оренди із Шахтаря.

На початку другого тайму команда Забарного зрівняла рахунок. Ефектний дальній удар вдався хавбеку Маркус Тавернье.

На 79-й хвилині форвард Борнмута Домінік Соланке забив м'яч своєї команди. Нападник першим встиг на добивання після удару Райана Крісті та сейва голкіпера Фулхема Бернда Лено.

20-річний Забарний перейшов у Борнмут із київського Динамо наприкінці січня, але через травму не потрапляв у заявку своєї нової команди у семи матчах поспіль.

Борнмут провів 28 матчів, набрав 27 очок і піднявся на 15 місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. Наступний шанс дебютувати Забарний отримає 4 квітня, коли його команда прийматиме Брайтон у перенесеному поєдинку сьомого туру.