31 березня 2023 10:48

Рішарлісон: "Я не був лідером бунту проти Конте. Не сприймаю брехню"

Нападник "Тотенгему" Рішарлісон зайняв жорстку позицію після того, як про нього та Крістіана Ромеро поширилися чутки. Бразильця звинуватили в тому, що він погрожував піти, якщо Антоніо Конте залишиться на посаді головного тренера, але він заперечив це в Твіттері:


"Ставити під сумнів і критикувати мене як гравця за мої виступи - це частина футболу, і я це розумію. Однак, коли про мене говорять неправду, я цього не сприймаю! Я завжди з великою повагою ставився до Конте та всіх моїх тренерів. Я не був лідером бунту проти нього, все було зовсім навпаки.


Шкодую, що не дав йому стільки, скільки він від мене очікував, і що не зробив достатньо, щоб він залишився. Коли він поїхав, я надіслав йому повідомлення, в якому подякував за все і побажав йому всього найкращого. Бо це те, на що він заслуговує!


З іншого боку, журналіст, відповідальний за цю жахливу брехню, не зробив навіть найменшого, що повинен був зробити - поговорити з моїм агентом або вислухати мене. Поганий професіонал і поганий характер! Як вам не соромно, Tyc Sports!" - написав Рішарлісон.