29 березня 2023 14:22

Сергій САВЕЛІЙ: "Лобановський після матчу з "Арсеналом" сказав: "Ми возили їх пиками по газону, тому це вони втекли від поразки, а не "Динамо"

Український коментатор Сергій Савелій розказав про розмову з колишнім головним тренером «Динамо» Валерієм Лобановським, яка йому найбільше запам’яталася.


«Згадую розмову після матчу «Арсенал» – «Динамо». На жаль, те флешінтерв’ю не пішло до ефіру. Довго трансляційна група в Лондоні показувала купу технічних кадрів. Потім дали інтерв’ю господарів, а потім мав йти Валерій Лобановський, але програмний режисер у Києві не витримав та вийшов з ефіру. Тому моє інтерв’ю з Лобановським пішло на сателіти.

Валерій Васильович підійшов до мене і каже: «От ви спитали, що вдалося врятувати матч і досягти нічийного результату. То я вам повинен сказати, що ми зрівняли рахунок, але цей матч вдалося врятувати «Арсеналу». Бо ми їх протягом матчу возили пиками по газону «Вемблі», тому це вони втекли від поразки. Ми були тут сильнішими».

Мені це запам’яталося, бо його слова виявилися пророчими. Він уявляв силу «Динамо» вже тоді, бо сказав, що ця гра стане поштовхом для найкращих матчів у груповому етапі. Він це передбачив, бо в «Динамо» було лише два очки з трьох матчів, а потім «Динамо» всі три матчі виграло і вийшло на перше місце з 11 очками в групі», - сказав Савелій.