25 березня 2023 13:19

Олександр КАРАВАЄВ: "​Після контрольного матчу з "Брентфордом" утоми не відчуваємо. Усі зіграли по тайму, окрім Буяльського"

Захисник збірної України Олександр Караваєв розповів про останнє тренування національної команди на базі «Брентфорда» перед стартовим поєдинком у кваліфікації Євро-2024.


24 березня збірна України провела останнє тренування на базі ФК «Брентфорд» у межах підготовки до стартового поєдинку у відбірному циклі Євро-2024 — проти Англії. Тепер у підопічних Руслана Ротаня попереду передігрове заняття і власне сам матч.

Про неординарне тренування за день до важливої зустрічі розповів захисник київського «Динамо» Олександр Караваєв.


«Сьогодні в нас було емоційне заняття з елементами жартів, але водночас інтенсивне. Подекуди виконувати технічні елементи було важко, однак цікаво. Добре посміялися, узяли участь в іграх. Усе це покращує наш емоційний стан.

Коли твої партнери, що поступилися у грі, стають, нахилившись, рядком у воротах, звісно, б'ю й хочу влучити в них. Інакше навіщо ж бити? А от коли сам стаєш у таку ж позу, якось не хочеться, щоб партнери влучали...


Після контрольного матчу з «Брентфордом» утоми не відчуваємо — усе дуже добре. Усі зіграли по тайму, окрім Буяльського, який відіграв увесь поєдинок. Навантаження було середнім. Така нормальна тренувальна зустріч із підвищеною відповідальністю.


Зараз у команді велика конкуренція, усі готові, працюють щосили. Й атмосфера гарна, і бойовий дух, що дуже важливо, на високому рівні. Ми одна сім'я, робимо одну справу, і всі допомагають один одному», — сказав Олександр Караваєв.

Нагадаємо, що матч відбору Євро-2024 між збірними Англії та України відбудеться 26 березня в Лондоні (початок — о 19.00 за київським часом).