25 березня 2023 08:14

"Можливо, "Брюгге" зможе його продати". Легенда "Шальке" виніс вердикт Яремчуку у топ-клубі Бельгії

Бельгійський Брюгге минулого літа вклав значні кошти у придбання українського нападника Романа Яремчука, заплативши за нього португальській Бенфіці 16 мільйонів євро.


Роман Яремчук ніяк не може показати свої найкращі якості у Брюгге. Український нападник не завжди потрапляє до основного складу команди, а його результативні дії викликають дедалі більше запитань.

Колишній форвард Шальке (1993-2002, 202 матчі, 43 голи) Юрі Мюлдер вважає, що у Яремчука переважно проблеми з психологією. Нідерландський експерт зазначив, що українському форварду не вистачає впевненості, через що він не забиває у найпростіших моментах.

«Навіть людина з не дуже хорошими ногами має забивати у таких моментах. Це справді приклад гравця, якому не вистачає впевненості».

Також Мюлдер припускає, що Брюгге спробує продати Романа найближчого літа.

«Чи можливий для нього наступний сезон у клубі? Так, інакше це знищення капіталовкладень. Можливо, вони зможуть його продати, тому що вона виглядає не дуже добре», – цитує нідерландського аналітика видання Voetbalprimeur.

Всього за Брюгге Яремчук провів 29 матчів, у яких забив два м'ячі та віддав чотири результативні передачі. Його контракт із бельгійським клубом діє до 30 червня 2026 року. Портал Тransfermarkt оцінює українця у дев'ять мільйонів євро.