24 березня 2023 22:07
1

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ: "Усі гравці збірної одягнуті у форму Joma – партнера, який чітко заявив, що припинив комерційну та спонсорську діяльність у росії та білорусі"

Пресаташе збірної України та глава Асоціації спортивних журналістів України Олександр Гливинський розповів, що ніхто з гравців команди не відмовлявся носити екіпірування Joma.


«Окремі телеграм-канали, а за ними і окремі неперебірливі ЗМІ, поширили інформацію про те, що окремі гравці національної команди відмовилися вдягати форму Joma на зборах команди.

І в то й же час на сайті й соцмережах УАФ, а також в ЗМІ, які поширюють наш контент з НТЗ збірної, на всіх фото і відео чудово видно, що всі гравці національної команди без винятку на тренуваннях і на матчі з «Брентфордом» одягнуті у форму Joma – технічного партнера збірної, який чітко заявив, що припинив будь-яку комерційну та спонсорську діяльність на території росії та білорусі.

Тоді на кого розрахований такий вкид від анонімних телеграм-каналів? Це ж настільки треба не поважати своїх читачів, щоб годувати їх такою відвертою маячнею?

Відтак закликаю ЗМІ поширювати лише офіційну та перевірену інформацію і не популяризувати брудні анонімні «помийки», – написав Гливинський у своєму Фейсбуці.
Усі хворі приймають ліки та уколи за розкладом.
Сука совок цей чувак.
Він вже певно розуміє шкандаль ситуації, але коментує як ніби він є юрист єома... В дусі гніда-павєлковського ффу- замазати очі, втерти і у вишиванці. Комсомол стайл