23 березня 2023 12:07

Судаков відкрив план на гру з Англією: "Ми не розраховуємо на це"

Хавбек "синьо-жовтих" Георгій Судаков поділився думками щодо підготовки до гри з Англією у другому турі кваліфікації Євро-2024.


"У нинішньому сезоні в нас у складі Шахтаря вже були важкі матчі – Ліга чемпіонів, Ліга Європи. Але за національну збірну я на такому рівні ще не грав. Лише в товариських поєдинках, та й то два роки тому. За цей час багато що змінилося – і тренер, і сама команда. Та і я змінився. Тому це новий виклик.


Настрій у нас позитивний, готуємося до матчу. Атмосфера просто супер. Я радий бачити всіх своїх партнерів. Для мене Руслан Ротань – добре знайомий наставник по молодіжній команді. Його тренерський стиль не змінився, хоча в молодіжці трохи інший графік тренувань. Це перший збір національної команди під керівництвом Руслана Петровича, і він хоче донести до всіх гравців свої ідеї, тому приділяє багато уваги тактиці. Але самі тренування такі ж, як і в молодіжній збірній.


Щодо збірної Англії, то в них дуже сильний склад, великий вибір виконавців. На мою думку, не має великого значення, хто в них буде грати. Там кожен може вийти на поле і не випаде з команди. Ми не розраховуємо на втому англійців після матчу з Італією. Маємо підготуватися на всі сто відсотків до цього дуже важливого і важкого протистояння", – цитує Судакова сайт УАФ.


Фото - УАФ