22 березня 2023 20:24

Андрій ЯРМОЛЕНКО: "Русофобія у збірній України на достатньо хорошому рівні"

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко розказав про ставлення футболістів національної команди до Росії та росіян.


- Оскільки нас дивиться Сергій Стерненко, хотілося б запитати: «Чи достатній рівень русофобії в українській збірній?»


- Я думаю, що на достатньо хорошому рівні.


- Миколенко звертався до Дзюби. Цей російський футболіст рік мовчав, а потім дав інтерв’ю, в якому сказав, що підтримує Путіна.


- Не знаю, чи можна у вас матюкатися. Навіщо нам дивитися на різних нехороших людей, скажу так, якщо в нашій країні безліч своїх героїв та нормальних людей, якими ми повинні пишатися. Ми повинні виховувати своїх дітей за їхнім прикладом. Мені краще говорити про людей, які цього заслуговують. А орки нехай там в себе й про себе говорять.


- Є приклади іноземних футболістів, які найбільш активно допомагають Україні? А таких, які говорять, що спорт поза політикою?

- Гравці «Вест Гема» казали мені, що можуть допомогти. Особливо чеські гравці «Вест Гема». Але не фінансово, вони були готові організувати безплатне проживання та харчування для українських біженців в Чехії. А про те, хто скільки готовий дати, з жодним іноземним футболістом не розмовляв, - сказав Ярмоленко.