21 березня 2023 14:51
1

Михайло Співаковський відповів Козловському: "Рух" може стати сателітом "Шахтаря" – це не інсайд, це версія"

Журналіст, ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський відреагував на пост засновника «Руха» Григорій Козловського.


«Шановний Григорію Петровичу, дякую за увагу, піар, каламбури та витрачений на мене і цей колаж час ВАШИМИ МЕДІЙНИКАМИ. А також за те, що Ви запам'ятали, що я все ж таки працюю у «ТаТоТаке», а не на Трибуні, як думали минулого разу. Мені насправді дуже приємно.

Дві прості думки особисто для Вас:


1) Ніхто не говорив про те, що «Рух» продасть в «Динамо» трьох гравців. Мова йшла про інтерес з боку ДК. І Ви чудово знаєте, що це правда. Прошу не перекручувати мої слова.


2) По ситуації з «Шахтарем» - це не інсайд. Це версія. Ви маєте розуміти різницю. «Рух» МОЖЕ стати сателітом ШД, а може й НЕ СТАТИ.


Якщо не стане, особисто я буду дуже радий вашій незалежності. Якщо станеться, то Ви праві, це буде постановка. Можливо, недолуга, а можливо, й доволі ретельно прорахована. Одно «але» - сценаристом, режисером, виконавцем головної ролі там буду не я. А ви та представники «Шахтаря».


Якщо б Ви відвідали вистави «Чорного Квадрату», Ви б знали, що ми пишемо дотепніше. Але іноді, можливо, не так смішно. До речі, я Вас запрошую до нашого театру, коли повернетесь в Україну.


Скажемо так - для чистоти порівняння.


P.S. Одне питання. Якщо здійсниться прогнозоване нами у другій версії призначення Віталія Пономарьова на посаду тренера «Руха», ви зможете також публічно визнати, що політ моєї фантазії повністю співпадає з вашою реальністю?» - написав Співаковський в коментарях до посту Козловського.

мишаня зазвезделся