20 березня 2023 19:34

"Років 10-15 тому в збірну України люди "без ніг" їздили, тому що це збірна". Журналіст висловився, щодо травми Коноплі

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми "Циганик LIVE" висловив свою думку, щодо Юхима Коноплі, який через травму не приїхав у збірну, але зіграв за "Шахтар".


"Я вчора написав, що він подзвонив Ротаню і сказав, що в нього проблема з м’язами паху і він хоче взяти паузу, щоб підлікуватися. Вчора Конопля зіграв і ви чули його пояснення. Що ще можна сказати. Ви самі робіть висновки. Років 10-15 тому в збірну України люди "без ніг" їздили, тому що це збірна. Якщо ти потрібен своїй державі, потрібен головній команді країни, то не зовсім коректно робити паузу для свого лікування саме на матчі збірної. Але зараз нове покоління, зараз нові стосунки, я не хочу це ніяк коментувати.


Я колись ріс при національній збірній, в мене було багато виїздів зі збірною, я знаю що таке віддаватися та вбиватися за національну збірну. Знаю наскільки це почесно колись було, як люди мріяли потрапити в список, навіть в резервний список збірної. Але зараз нове покоління, то ж нехай розбираються самі, нехай Ротань дає коментарі. Можливо так правильно, можливо так можна робити, можливо були якісь домовленості".