20 березня 2023 14:13

Деякі гравці "Тоттенхема" хочуть, щоб Конте пішов із клубу негайно

Деякі гравці "Тоттенхема" більше не хочуть працювати з Антоніо Конте.

18 березня «шпори» вели з рахунком 3:1 у грі АПЛ із «Саутгемптоном», але змарнували перемогу в результаті пенальті на 3-й компенсованій до другого тайму хвилині. Після цього в інтерв'ю головний тренер "Тоттенхем" різко розкритикував футболістів, назвавши їх "егоїстами".

Раніше Sky Sports повідомив, що деякі гравці "Тоттенхема" вважають відхід Конте з клубу питанням часу. Вони думають, що під час емоційної прес-конференції тренер перетнув межу.

The Guardian підтверджує цю інформацію і додає, що деякі футболісти «шпори» хотіли б, щоб Конте пішов негайно. Є серйозні сумніви щодо того, що достатня кількість гравців готова грати за команду під його керівництвом.

"Тоттенхем" посідає 4-е місце в АПЛ, набравши 49 очок за 28 матчів. У "Ньюкасла", який зіграв на дві гри менше, - 47 балів.