19 березня 2023 18:11

Хвіча та Осімхен розносять Серію А. "Наполі" розгромив "Торіно" на виїзді

У неділю, 19 березня, відбувся матч 27-го туру чемпіонату Італії з футболу між «Торіно» та «Наполі». Гра завершилася з рахунком 4:0 на користь клубу з Неаполя.

Рахунок у матчі на 9-й хвилині відкрив Віктор Осімхен. У цій грі він оформив дубль, забивши другий гол на 51-й. Його зірковий партнер за командою Хвіча Кварацхелія також не став мовчати і вразив ворота «Торіно» на 35-й хвилині.

У Осімхена в поточному сезоні Серії А 21 гол та 4 асисти у 27 іграх. У Хвічі – 12 голів та 10 гольових передач.

Ще один гол у складі «Наполі» у матчі проти «Торіно» забив Тангі Ндомбеле.

Наразі клуб з Неаполя посідає перше місце у таблиці Серії А. У команди 71 очко після 27 зіграних турів. Найближчий переслідувач «Інтер» має 50 пунктів і на одну гру менше.

Також 19 березня відбулися ще 2 зустрічі 27-го туру Серії А. «Сампдорія» обіграла «Верону», а «Фіорентина» мінімально виграла у «Лечче».