18 березня 2023 14:59

Блогер: "Великою проблемою є втрата Буяльського, Гармаш часто сідає дуже низько, чим лише обмежує варіативність команди"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі висловився про перший тайм у матчі "Динамо" - "Зоря".

⁃ коли замість Булеци в центрі поля грає Дришлюк, то інших варіантів окрім бий-біжи в тебе немає

⁃ Дячук з м’ячем поки не прогресує, шкода

⁃ дуже багато паралелей з Інгульцем, коли кияни насідали на ворота, то Зоря забивалася у штрафний і Динамо мучилося, а Зоря, окрім швидких атак, м’яч розіграти не могла, як слід (втрати Чурка та Булеци)

⁃ Русин рано сів на картку, але в нього «особливі емоції» на кожну гру з Динамо, вчасно очухався Тимчик, тож місматчу на фланзі від початку вдалося уникнути; але Тимчик швидко наздогнав за картками, тож там найвразливіше наразі місце

⁃ поки зло бере, що Динамо зовсім не блокує канал на Русина - це єдиний інструмент в атаці суперника, і його дають вільно використовувати, дивно якось

⁃ великою проблемою є втрата Буяльського, Гармаш часто сідає дуже низько, чим лише обмежує варіативність команди, бо в перших 60 метрах і без нього вистачає народу, а ось в останніх 40 метрах без Гармаша порожньо

⁃ неймовірно нудний тайм, вже засинав на першому таймі Ворскли, але, дяка Богові, не 0:2