18 березня 2023 10:45

"Йовiчевичу треба бути скромнішим": екс-тренер "Динамо" розніс наставника "Шахтаря"

Екс-головний тренер Динамо та національної збірної України Йожеф Сабо вважає, що наставнику Шахтаря Ігору Йовічевичу варто поводитися скромніше.


Йожеф Сабо вважає, що Шахтарю не слід було грати у відкритий футбол з Фейєноордом (1:7) у виїзному матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи.

Також експерт залишився незадоволеним після цієї гри діями голкіпера «гірників» Анатолія Трубіна. На його думку, воротар мав виручати мінімум у чотирьох епізодах з пропущеними голами.

Загалом Сабо позитивно оцінив виступ Шахтаря у поточній єврокубковій кампанії. Як для досить молодої команди, донеччани гідно показали себе у Лізі чемпіонів та Лізі Європи.


При цьому він наголосив, що головному тренеру Шахтаря Ігору Йовічевичу варто скромніше поводитися в майбутньому і не списувати поразки на зовнішні чинники.


«Я вважаю, що Йовичевічу треба бути скромнішим. Мені здається, він трохи себе возвисив. Мені не сподобалися останні його інтерв'ю, де він скаржився на переїзди, казав, що в нього молода команда».

На думку Сабо, розгромна поразка Феєноорду – це вина Йовичевіча.


«Це просто відмовки! Йому потрібно визнати, що у матчі-відповіді з Фейєноордом він обрав неправильну тактику», – заявив Сабо в коментарі FanDay.net.


Фото - сайт ТК "Футбол 1/2/3"